MASÁŽ KLASICKÁ
před každou masáží používáme zázvorový zábal na prohřátí celého těla. Působí protizánětlivě a má samoprohřívací schopnost. Následuje masáž, která trvá 35 - 40 minut. Masáže provádíme částečné nebo celkové dle přání klienta. Při masáži dochází k uvolnění napětí svalových vláken, svalových úponů a šlach, promasírování a překrveni všech svalových skupin, tím zlepšení hybnosti kloubů a odtoku lymfy z problematických částí těla (horní, dolní končetiny). Tato masáž je vhodná pro zlepšení kondice, je věkově neomezená (dle posouzení konkrétního stavu klienta můžeme stanovit indikace a kontraindikace). 
Cena 300,- Kč 

MASÁŽ SPORTOVNÍ
před každou masáží používáme zázvorový zábal na prohřátí celého těla . Působí protizánétlivě a má samoprohřívací schopnost. Následuje masáž, kterou můžeme provádět částečně nebo celkově je dráždivější(razantnější) postihují hlubší vrstvy svalové hmoty, povzbuzují sval k vyššímu výkonu a delšímu zatížení. Stanovení indikací a kontraindikací. 
Cena 300,- Kč      celotělová 550,- Kč        

MASÁŽ LYMFATICKÁ (lymfodrenáž)
je manuální tlaková masáž, při které dochází k uvolnění lymfatických cest, snížení otoků a bolestivosti kloubů je účinná proti tvorbě celulitidy a napomáhá jejímu odstranění. Může plnit několik funkcí: 
a) kosmetická, estetická - zlepšení vzhledu těch nejhezčích partií ženského těla. Potlačení a zamezení tvorby celulitidy, podpoření elasticity kůže, zlepšení prokrvení a odvedení škodlivých látek z podkoží včetně podkožního tuku, snížení objemu.
b) regenerační, podpoření návratu žilní krve z končetin, odstranění křečí z lýtek, snížení lymfatických otoků, zvýšení pohyblivosti končetin.
Lymfodrenáž se provádí speciálními přípravky. 
Cena 400,- Kč 


ALTERNATIVNÍ MASÁŽE A TERAPIE

AROMAMASÁŽ - Využívá působení éterických olejů , tedy přírodních silic , získaných destilací rostlin. Účinky těchto éterických olejů jsou velice rozmanité , dají se spolu vhodně kombinovat a ovlivňují pozitivně nejen oblast fyzickou , ale velice příznivě i naší psychiku. Během aromamasáže se speciální , velmi jemnou technikou olej postupně aplikuje na pokožku celého těla , odkud se vstřebává do organismu. Tato masáž je pociťována jako velmi příjemná a uvolňující. Její okamžité i dlouhodobé účinky jsou pak pro mnohé nezasvěcené značně překvapující. Poznejte kouzlo aromaterapie a nechte přírodu , aby Vám poskytla úlevu při vašich potížích. 
Cena 250,- Kč 

BRAUSOVA MASÁŽ – Braussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a tím se vyřeší široké spektrum zdravotních potíží mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů. Tato masáž se provádí před nebo po dornově metodě kde dojde k uvolnění daných partií.
Cena 300,- Kč 

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY - zbavíte se napětí , které se shromažďuje v ramenou , krku a částech hlavy.Masáž kůže na temenu hlavy podporuje přísun živin .Tímto pomáhá masáž rozptýlit celkové napětí , zlepšuje nejen stav vlasů , ale současně hraje neocenitelnou úlohu při problémech spojených se stresem. Těmi jsou bolesti hlavy a příliš namáhané oči. Hlava , krk ramena jsou důležitá energetická centra v těle. Ve stresu jsme rozzlobení a napětí se začíná hromadit. Později se projevuje v podobě ztuhlého krku a ramen, napětí v očích a někdy i vypadávání vlasů. Masáž hlavy vyžaduje práci v pevném a jemném rytmu, aby pomohla zrušit blokády a zbavit člověka nepohodlného stupňujícího se napětí . Účinek není jen fyzický, působí i na emocionální úrovni . Zklidňuje duši , podporuje uvolnění a ulevuje od stresu. 
Doba trvání cca: 45min. cena : 250,- kč 

HAVAJSKÁ MASÁŽ (Lomi Lomi) – masáž , která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější.Vychází z velice jemných a plynulých technik které pocházejí přímo z havajských ostrovů. Při této masáži, masér, používá jak prsty tak i předloktí a lokty. Ač to zní jako že je tato masáž bolestivá , opak je pravdou , klient se po této masáži cítí v naprosté velmi dobře. Jedna z najžádanějších masáží. 
Doba trvání cca 45minut. 
Cena : 350,- Kč       celotělová  600,- Kč    

MEDOVÁ MASÁŽ (detoxikační) - med je odpradávna
zařazován mezi přírodní zázraky –jako pochutina i jako podpůrný léčebný prostředek. 
Medová detoxikační masáž je starou osvědčenou metodou , která využívá výborných účinků medu a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Navíc přes reflexní zóny můžeme příznivě ovlivnit i jiné orgány. Doba trvání cca: 60min. 
Cena : 450,- Kč

LIFTING OBLIČEJE - vyhlazovací masáž obličeje. Nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie, která využívá pouze masáže. 
Lifting- vyhlazovací masáž obličeje je oblíben z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.
Výraz obličeje znázorňuje v jakém jste psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Pokud ale dokážete tento výraz některou z metod např. liftingem odtsranit, pomůžete klientovi i psychicky (je to z důvodu mnoho reflexních zakončení na obličeji, ne mnoho partií bývá tak citlivá jako právě obličej).
Dokážete tedy nejen krásně vypnout pokožku ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky touto metodou.
Tato masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.
Doba trvání cca: 60minut
Cena : 450,- Kč

MANUÁLNÍ LYMFOMASÁŽ 
Dokonalá funkce lymfatického (mízního) systému je předpokladem pro zdraví každého člověka. Lymfodrenáž- ovlivnění mízního systému je zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin - toxických látek. Lymfodrenáž odlehčí Vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu.
Nevhodná skladba potravy, stresové situace a každé onemocnění zvětšuje zátěž našeho mízního systému, která se projevuje únavou, slabostí, vyčerpaností, ale také otoky kotníků, nebo dokonce zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin.
Osoby se zatížením končetin - jako jsou prodavačky, chirurgové, letušky apod., ale i sportovci - zvýšeně zatěžují mízní systém. Dokonce i každá fyzická námaha zvyšuje produkci zplodin v těle a proto je vhodná rehabilitace mízního systému formou masáže. Ta je vhodná i tehdy, když únava nohou, například po rušném dni, Vás doslova nutí položit si nohy co nejvýše. 
Nelze opomenout i kosmetický účinek, především v boji proti celulitidě, která vzniká jak je známo především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což má za následek tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfodrenáže můžeme docílit velkého pokroku v odstranění celulitidy.
Doba trvání cca 60minut.
Cena : 300,-Kč 

THAJSKÁ TRADIČNÍ MASÁŽ - co to je?
Tradiční thajská masáž je prastaré léčitelské umění, které představuje jedinečný systém technik - jako "aplikovaná hatha jóga" či populární název "jóga pro líné". Tradiční thajská masáž nespočívá jen v působení síly na tlakové body, ale také v uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a natažení páteře. Prostředky práce s tělem této unikátní relaxační masáže jsou akupresura a jóga. Její obrovská výhoda spočívá v uceleném způsobu léčby. Otevřením a pročištěním energetických drah a center se dosáhne nejen toho, že pohyb, který nám dělal velké problémy, se pro nás stane snadno proveditelným, neboť vše souvisí se vším, začne se lepšit i celkové zdraví. Mačkáním tlakových bodů se posílí činnost vnitřních orgánů a tím se zvýší i naše odolnost v celkovém slova smyslu. Následně se dostaví úžasná rehabilitace a regenerace organismu - odstranění bolesti zad a svalstva, následků stresu, psychosomatických onemocnění, zlepšení krevního oběhu apod.
Jak se thajské masáže provádějí
Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Tím se liší od naší běžné masáže, která pracuje pouze se svaly. 
Masérka při masáži používá palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou, aby došlo k odblokování linií energie a ve vašem těle navodily celkovou harmonii. 
Samotná masáž probíhá na matraci speciálně k tomuto účelu vyrobené. Nejprve se začínají masírovat chodidla, kde je velké množství reflexních plošek a ty pak po promasírování pomohou uvolnit problematická místa. Pokračuje se nohama v poloze na zádech přes břicho a horní končetiny, po té následuje poloha na boku a na břiše, končí se vsedě.
Jak často se má thajská relaxační masáž absolvovat, abych dosáhl maximální rehabilitace organismu?
Odpověď na tuto otázku není jednoduchá. Jedna masáž nepomůže odstranit problémy naráz, ale postupně, proto se doporučuje pravidelnost a tím i možnost provést sestavu thajské masáže, která bude přímo šitá na míru. Je možné si vybrat z různých typů masáže:
Tradiční Thajská masáž . . . spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění.
Doba masáže:  60minutách 650,-kč


THAJSKÁ MASÁŽ OLEJOVÁ - je mírnější forma klasické thajské masáže, kde se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak. 
Vaše tělo bude podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř a zádové svaly. 
Zvláště příjemné je pak promasírování paží a nohou, včetně jednotlivých prstů. 
Při olejové thajské masáži se používají speciální masážní oleje. Je blahodárná díky své technice. Masíruje se celé tělo špičkovými oleji. Je hluboce relaxační a příznivě působí nejen na mysl , ale i na unavené svaly. 
Thajská olejová masáž pomáhá při bolestech hlavy, problémech kloubů, zlepšuje krevní a mízní oběh. Díky thajské masáži se posiluje imunita a člověk se cítí svěží a fit. Při pravidelných thajských masážích se zvyšuje obranyschopnost a organismus se dostává do rovnováhy.
Doba trvání masáže: 1,5 - 2 hod.
Cena 700,- Kč

THAJSKÁ MASÁŽ NOHOU 
Thajská masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. 
Thajská masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu. Půlhodinka, nemáte-li více času, jistě stačí, ale hodina na přání nadchne.
Doba trvání 60min. 
Cena 300,- Kč


AURIKULOTERAPIE (akupresura ušního boltce)
Ušní boltec zobrazuje všechny orgány našeho těla. Jedná se o metodu popisující 200 bodů na ušním boltci a vztah k orgánům našeho těla. Stimulace těchto bodů má za úkol posílit samoléčebné pochody organismu.


HORKÉ LÁVOVÉ KAMENY (HOT STONES)
Hot Stones jako masáž horkými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxu. Prtoto je masáž Hot Stones ve světě tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.Při masáži Hot Stones se používá špičkových olejů a výtečných technik. Dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky masáže Hot Stones ještě několik dní po masáži.
Doba trvání 45-90min. 
Cena 450 - 900,- Kč dle času 


Deep tissue therapy - DTT hloubková tkáňová terapie
Jedná se o originální metodu irského terapeuta Cahala Flynna, ve které autor využívá působení několika dílčích metod, zejména takových, které stimulují sebeuzdravující schopnosti organizmu.
Technika se zaměřuje na hlubší vrstvy svalové tkáně. Odstraňuje chronické napětí ve svalech a uvolňuje nervové cesty a klouby pomocí pomalého protahování a tlaku prstů na stažených místech, tedy svalových vláknech, šlachách a vazech. Stažené svaly blokují průchod kyslíku a výživných látek a ve svalové tkáni vytvářejí toxiny. Při masáži dochází k uvolnění toxinů a zlepšení průtoku krve a kyslíku. Vyloučení toxinů podpoří také zvýšený přísun vody, který se při této terapii doporučuje.
Doba trvání 45minut.
Cena 350,-Kč

Reflexologie plosky nohy 

 je jedním z nejrychlejších způsobů odstranění bolesti v lidském těle a odhalení jejich příčin. Je to moderní západní způsob léčby tlakem na určité oblasti chodidla. Třebaže přesné postupy a termíny, které tato metoda užívá, jsou zcela nové. Podobné způsoby léčby byly známy a používány v četných zemích světa po mnoho století. Při reflexní terapii se zaměřujeme na odstranění blokád , které se na reflexních ploškách chodidel , jakožto hlavní pracovní zóny, objevují v podobě drobných zatvrdlinek. Terapeut hledá změny v napětí, ve struktuře podle topografické mapy na chodidle, kde každý orgán či část našeho těla má své reagující místečko. Jestliže se nám podaří toto napětí přiměřeným ošetřováním odstranit , dochází k a k vyléčení syndromu. Reflexní terapií mizí devadesát procent letitých migrén.  Nejběžnějším problémem pro zvolení reflexní terapie bývají bolesti hlavy, zad, blokády páteře, žaludeční a trávicí potíže, vysoký krevní tlak, rýma a celkové oslabení schopnosti organismu odolávat různým chorobám.

Doba trvání  30min.                              Cena      250,-Kč


Kinezio - taping 

je to speciální technika pro fixování a regeneraci kloubů i svalů pomocí speciálních lepících pásek určených přímo pro Kinezi -taping.  Technika se používá především na odbourání bolesti , zmírňuje chronické či akutní bolesti , podporuje svaly v pohybu, uvolňuje nahromaděnou lymfatickou tekutinu, pomáhá slabým svalům tím, že je uvádí do normální polohy. Pásky jsou pružné a  vodě odolné proto mohou být na těle nalepeny 5 - 7 dnů.

 Cena se odvíjí od použitého materiálu - 10cm - 6,- Kč